Цікаве в Україні і світі

На півночі Канади розташоване Червоне озеро. Своїм кольором воно зобов'язане

 великому  числу  червоних  водоростей

 

На заході Польщі недалеко від міста Грифіно знаходиться дивовижний ліс. На невеликій території ростуть дивовижні дерева, не схожі на будь-які інші в світі. 400 вигнутих сосен, всі як одна, звернені на північ. Зараз це пам'ятка природи площею близько 1,7 га, розташований недалеко від села Грифіно (Gryfino) і електростанції Нижнього Одеру. Грифіно є одним з найстаріших населених пунктів Польщі (заснований в 1254 році), але в часи Другої Світової був практично повністю зруйнований і друге життя отримав завдяки електростанції. Ліс ще часто називають "Грифінскім".

 Тунель любові. Клевань , Рівненська обл., Україна

Навесні, коли розпускається листя, зелене вбрання ростущих поруч один з одним дерев утворюють казковий зелений тунель навколо кілометрового відрізка залізниці. Дане місце з кожним роком набирає все більшої популярності у молодих пар.

 
 

Лавандові поля знаходяться на півночі Провансу: в Дром Провансаль (Drôme Provencale), високому Воклюзі (Haute Vaucluse) і Альпах Верхнього Провансу (Alpes de Haute Provence). Лаванда росте рівними рядами на величезних полях. Якщо провести рукою по ніжним фіолетовим квіточкам, то відчувається неймовірно приємний аромат. Оглянути всі лавандові поля займе тиждень, якщо не більше.

 

Місце зустрічі Атлантичного океану і Карибського моря